רוצה להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת עוד היום בחינם? השאיר/י פרטים בקליק »»

שטף דם אחרי טיפול פנים

שתפו אותנו ב – WhatsApp:

נכתב ע"י מגזין פיישל אונליין
נכתב ע"י מגזין פיישל אונליין

מגזין פיישל אונליין מספק את המידע השלם על טיפולי פנים, טיפול במגוון בעיות עור נפוצות ועוד. בנוסף במגזין ניתן להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת ללא עלות דרך השארת פרטים באתר. לייעוץ ללא עלות

תוכן עניינים
שטף דם לאחר טיפול פנים
מבצע מגזין פיישל אונליין

קבעתם תור לקוסמטיקאית דרך מגזין פיישל אונליין? מגיע לכם 15% הנחה על הטיפול הראשון אצל הקוסמטיקאיות של מגזין פיישל אונליין.

השאירו פרטים עוד היום דרך טפסי הצור קשר באתר

שטף דם אחרי טיפול פנים הוא תופעת לוואי שכיחה לאחר טיפולי פנים שונים. במאמר זה נסקור את הסיבות להיווצרותו, התסמינים והטיפול המומלץ על מנת להקל על תופעה זו.

כיצד נוצר שטף דם לאחר טיפול פנים?

שטף דם אחרי טיפול פנים יכול להיווצר בעקבות פעולות פולשניות על העור, כגון שימוש במכשירים טכנולוגיים, הזרקות, פעולות ידניות להוצאת שחורים ועוד. פגיעה זו בשכבות העור עלולה לגרום לכלי דם קטנים להינזק ולדמם. כמו כן, חומרים כימיים המוזרקים לעור במהלך טיפולי הזרקות, כגון בוטוקס או מילוי קמטים, יכולים להגביר את הנטייה לשטפי דם.

הסימנים לשטף דם כוללים אדמומיות, נפיחות, עור חם למגע וכאב באזור הטיפול. לעיתים ניתן להבחין בנקודות דם קטנטנות מתחת לעור. שטף הדם בדרך כלל חולף מעצמו תוך ימים ספורים, אך חשוב לטפל בו כדי להפחית אי נוחות ולמנוע סיבוכים.

לייעוץ עם קוסמטיקאית ללא עלות וללא התחייבות
טיפולי פנים ויתרונותיו בחיינו

כיצד יכולים למנוע שטפי דף לאחר טיפול פנים?

כדי למנוע היווצרות של שטף דם, מומלץ לקרר את האזור המטופל בעזרת קרח או מגבות קרות בימים הראשונים שלאחר הטיפול. מומלץ גם להימנע מפעילות גופנית מאומצת בתקופה זו. כמובן שגם אפשר ואף רצוי להשתמש במשחות וקרמים המיועדים לטיפול בשטפי דם.

שימו לב –  במידה ושטף הדם אינו חולף, מלווה בכאב רב או בסימני זיהום, יש להתייעץ עם הקוסמטיקאית ולהיות במעקב מתמיד בשביל שהמצב לא יחמיר.

סיכום

שטף דם הוא תופעת לוואי שכיחה לאחר טיפולי פנים. עם זאת, ברוב המקרים ניתן לטפל בו בהצלחה בעזרת קירור, מנוחה וטיפול מקומי. שיתוף פעולה עם ההנחיות של הקוסמטיקאית יאפשר החלמה מהירה ונוחה ללא כל דאגה. רוצים לקבל פרטים נוספים? התייעצו עוד היום עם הקוסמטיקאיות של מגזין פיישל אונליין

אולי יעניין אתכם גם: טיפול פנים בעור שומני | טיפול פנים קלאסי

שאלות ותשובות

בדרך כלל שטף דם אחרי טיפול פנים חולף מעצמו תוך 3-5 ימים. עם זאת, הדבר משתנה מאדם לאדם ותלוי גם בסוג הטיפול שבוצע. לעיתים התופעה יכולה להימשך עד שבועיים. חשוב לפנות לקוסמטיקאית אם שטף הדם נמשך מעבר ל-5 ימים על מנת לשלול סיבוכים נדירים יותר.

לצערנו, ברוב המקרים אי אפשר למנוע לחלוטין היווצרות שטף דם לאחר טיפול פנים, מכיוון שמדובר בתגובה טבעית של הגוף לטראומה. עם זאת, ניתן להקטין את הסיכון ואת חומרת התופעה על ידי קירור האזור, מנוחה מוחלטת בימים הראשונים והימנעות מפעילות גופנית מאומצת.

מחירון טיפולי פנים של מגזין פיישל

יש לקחת את המחירים בערבון מוגבל מכיוון שרק לאחר האבחון הקוסמטיקאית תוכל לדעת מה הטיפול המתאים ביותר לאותו מקרה. המחירים אינם כוללים את התכשירים הנלווים להמשך טיפול בבית.

  • המחירים נקבעו ע”י סקר קצר שביצענו בין כמה וכמה קוסמטיקאיות בתחום.
  • עדכני לשנת 2023 – 2024

לייעוץ ללא עלות השאירו את הפרטים

כמה זמן נמשך הטיפול?

מחירי הטיפול בממוצע

סוגי הטיפולים הנפוצים

בין 45 דקות לשעה (1:00)

400 – 650 ש”ח

טיפולי פנים לנשים

בין 30 דקות לשעה (1:00)

400 – 450 ש”ח

טיפולי פנים לגברים

בין 45 דקות לשעה וחצי (1:30)

400 – 520 ש”ח

טיפולי פנים למתבגרים (עד גיל 17)

בין שעה (1:00) לשעה וחצי (1:30)

500 –  750 ש”ח

טיפול בפיגמנטציה

בין שעה 1:00 לשעה וחצי (1:30)

500 – 700 ש”ח

טיפול בצלקות אקנה (טיפולי מכשור)

בין שעה (1:00) לשעה וחצי (1:30)

500 – 700 ש”ח

טיפול באקנה

בסביבות ה – 50 דקות

400 ש”ח

טיפול פנים קלאסי (ללא מכשור)

בסביבות ה – 50 דקות

400 – 500 ש”ח

טיפולי פילינג

בין 45 דקות לשעה וחצי (1:15)

400 – 600 ש”ח

טיפול אנטי אייג’ינג

רכישת המוצרים מהקליניקה אינה חובה יחד עם זאת בשביל לקבל את התוצאה המקסימלית תצטרכו לתחזק את עור הפנים גם כשאתם לא בטיפול אצל הקוסמטיקאית.

יכול לנוע מ – 100 ש”ח ועד ל – 350 ש”ח

מחירי הקרמים להמשך טיפול בבית

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא
נגישות