רוצה להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת עוד היום בחינם? השאיר/י פרטים בקליק »»

אקנה בלחיים

שתפו אותנו ב – WhatsApp:

נכתב ע"י מגזין פיישל אונליין
נכתב ע"י מגזין פיישל אונליין

מגזין פיישל אונליין מספק את המידע השלם על טיפולי פנים, טיפול במגוון בעיות עור נפוצות ועוד. בנוסף במגזין ניתן להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת ללא עלות דרך השארת פרטים באתר. לייעוץ ללא עלות

תוכן עניינים
אקנה בלחיים
מבצע מגזין פיישל אונליין

קבעתם תור לקוסמטיקאית דרך מגזין פיישל אונליין? מגיע לכם 15% הנחה על הטיפול הראשון אצל הקוסמטיקאיות של מגזין פיישל אונליין.

השאירו פרטים עוד היום דרך טפסי הצור קשר באתר

אקנה היא מצב עור שכיח המשפיע על אינספור אנשים ברחבי העולם, בטווח גילאים רחב במיוחד. ישנם מספר סוגים של אקנה העשויים להופיע באזורים שונים על הגוף והפעם – נתמקד באקנה בלחיים ובהשלכות האסטטיות והרגשיות שלה עלינו, לצד דרכי הטיפול היעילות שניתנות על ידי קוסמטיקאיות המורשות לטיפול באקנה ברחבי הארץ.

האם אקנה בלחיים שונה מסוגי אקנה אחרים בגוף?

במקרים רבים, הגורמים להתפרצות אקנה בכל חלקי הגוף דומים. אולם, ההבדל המשמעותי הוא ביכולת שלנו להסתיר את מצב העור מהסביבה. אקנה באזור הסנטר והלחיים גורמת לנו מבוכה רבה יותר ופוגעת בדימוי העצמי שלנו, הרבה יותר מאשר אקנה על הגב או הכתפיים, אותה ניתן להסתיר על ידי בגדים. לכן, אנו מקדישים מאמר ייחודי בנושא זה, שיכול לסייע לכם להתמודד ביעילות עם אקנה בלחיים ולהשיב את הביטחון העצמי כמה שיותר מהר.

לייעוץ עם קוסמטיקאית ללא עלות וללא התחייבות

מדוע מתרחשת אקנה בלחיים?

ישנם מספר גורמים המשפיעים על הופעת אקנה באזור הפנים, אלו כמה גורמים מוסכמים בקרב קוסמטיקאיות ורופאי עור:

  • פעילות מוגברת של בלוטות החלב
  • הרגלי היגיינה לקויים
  • ריבוי וצמיחת יתר של חיידקים טבעיים על העור, המביא לייצור שומן עודף
  • חוסר איזון הורמונלי – בין אם מדובר באקנה בגיל 30 או בגיל ההתבגרות, חוסר איזון הורמונלי משפיע באופן ישיר על הופעת הפצעים
  • גורמים סביבתיים: חשיפה ללחות, זיהום אוויר ולכימיקלים המגרים את העור העדין בפנים

כל אלו, לצג גורמים אחרים התלויים גם באורח חייו של המטופל, עשויים לגרום ביחד או לחוד להופעת אקנה בלחיים. ההתמודדות עם האקנה איננה פשוטה ועשויה להימשך זמן רב. רבים נמנעים מלטפל באקנה מסוג זה מחשש לחשיפה ממושכת לסטרואידים ואנטיביוטיקה בגיל צעיר או בתקופות רגישות אחרות בחיים כמו במהלך היריון.

כדי לזכות בטיפול יעיל ואיכותי שאיננו פולשני, מומלץ לפנות לקוסמטיקאית המוסמכת לטיפולים קוסמטיים באקנה.

אילו טיפולים מציעות קוסמטיקאיות לטיפול באקנה?

ללא התערבות רפואית, אך עם הרבה ידע וניסיון בטיפול בסוגי אקנה ובהקניית הרגלי היגיינה חשובים לכל החיים, קוסמטיקאיות רבות ממליצות על מספר טיפולים הניתנים להתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת.

ניקוי פנים

סוגי טיפולי פנים המותאמים לאקנה באזור הפנים יכולים לחולל שינוי משמעותי במראה העור ובבריאותו לאורך זמן. טיפולים שונים כוללים שימוש באדים, בניקוז פצעים ובהסרת נקבוביות שחורות ועוד. טיפולים אלו מבוצעים לאחר זיהוי ואבחון סוג עור הפנים והתאמת רצף טיפול במינימום התערבות, המאפשר לעור להחלים באופן טבעי.

פילינג עדין

טכניקה זו מתבצעת על ידי קוסמטיקאיות מנוסות עבור טיפול במצבי אקנה שונים. ברוב המקרים, טיפול מסיבי באקנה יכלול פילינג עדין כטיפול משלים לשיטות אחרות המתבצעות על ידי הקוסמטיקאית. במהלך הפילינג, מסירים בעדינות תאים מתים מהעור ומעודדים צמיחה של רקמת עור חדשה ובריאה. כך, מטפלים ברובד החיידקים והשומן העודף ומאפשרים לעור לנשום.

טיפול באור – פוטותרפיה

טיפול זה יכול להתאים לכל מטופל, לאחר ייעוץ ובדיקה על ידי קוסמטיקאית המוסמכת לטיפול בשיטה חדשנית זו. קרני האור מוקרנות על אזורים מסוימים בפנים הדורשים טיפול בעוצמה הנדרשת. טיפול באור איננו מזיק לעור ונחשב בטוח במיוחד.

טיפול בתדר גבוה

בדיוק כמו טיפול בפוטותרפיה, גם טיפול זה ניתן על ידי קוסמטיקאיות שעברו הכשרה ייעודית לסוג טיפולי פנים כאלה. בטכניקה זו, משתמשים בזרמים חשמליים עדינים (שאינם מסיבים נזק לעור), כדי להילחם בחיידקים ולהפחית את רמת הדלקת בעור אל עבר ריפוי ומראה אסטטי של עור הפנים.

נשמח לשתף אתכם במידע נוסף על טיפול באקנה בלחיים ובמצבי עור שונים המאתגרים אותנו במהלך החיים. במגזין Facial Online, המוקדש כל כולו לבריאות וטיפוח העור, ניתן למצוא מגוון מאמרים מקצועיים הנוגעים לכל היבט בנושא. אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר וליצור קשר עם קוסמטיקאית מוסמכת ומנוסה באזור מגוריכם, עבור ייעוץ וקבלת טיפולים מותאמים אישית.

שאלות ותשובות

גלולות למניעת היריון שנלקחות על בסיס קבוע יכולות לעזור בטיפול באקנה אצל נשים, אך הן אינן מהוות פתרון מושלם. הסיבה לכך היא שגלולות מכילות הורמונים נקביים כמו אסטרוגן ופרוגסטרון שעוזרים לייצב את מחזור ההורמונים ובכך מפחיתים את התפרצויות האקנה הקשורות לשינויים ההורמונליים בזמן המחזור. עם זאת, גלולות אינן מטפלות בגורמים אחרים לאקנה כמו גנטיקה, תזונה או גורמים סביבתיים. לכן הן יכולות לעזור בהקלה על אקנה אך לא לפתור את הבעיה לחלוטין. מומלץ להיעזר בגלולות יחד עם טיפולים נוספים על פי ההמלצות של רופא עור.

הקשר בין צריכת קפה לאקנה אינו חד-משמעי. ישנן עדויות סותרות במחקרים שבדקו את הנושא. מחקרים מסוימים מצאו עלייה בסיכון לאקנה בקרב אנשים שצורכים כמויות גבוהות של קפאין, המרכיב הפעיל בקפה. עם זאת, מחקרים אחרים לא מצאו קשר ישיר בין צריכת קפה להחמרה באקנה. ייתכן שלקפאין יש השפעה קלה על החמרת אקנה במקרים מסוימים, אך זה נראה כתלוי ברגישות האישית ובכמות הקפאין שנצרכת. באופן כללי, צריכת קפה במינון מתון נראית בטוחה לרוב האנשים עם אקנה, אך כדאי להיוועץ ברופא אם חשים החמרה לאחר שתיית קפה.

מחירון טיפולי פנים של מגזין פיישל

יש לקחת את המחירים בערבון מוגבל מכיוון שרק לאחר האבחון הקוסמטיקאית תוכל לדעת מה הטיפול המתאים ביותר לאותו מקרה. המחירים אינם כוללים את התכשירים הנלווים להמשך טיפול בבית.

  • המחירים נקבעו ע”י סקר קצר שביצענו בין כמה וכמה קוסמטיקאיות בתחום.
  • עדכני לשנת 2023 – 2024

לייעוץ ללא עלות השאירו את הפרטים

כמה זמן נמשך הטיפול?

מחירי הטיפול בממוצע

סוגי הטיפולים הנפוצים

בין 45 דקות לשעה (1:00)

400 – 650 ש”ח

טיפולי פנים לנשים

בין 30 דקות לשעה (1:00)

400 – 450 ש”ח

טיפולי פנים לגברים

בין 45 דקות לשעה וחצי (1:30)

400 – 520 ש”ח

טיפולי פנים למתבגרים (עד גיל 17)

בין שעה (1:00) לשעה וחצי (1:30)

500 –  750 ש”ח

טיפול בפיגמנטציה

בין שעה 1:00 לשעה וחצי (1:30)

500 – 700 ש”ח

טיפול בצלקות אקנה (טיפולי מכשור)

בין שעה (1:00) לשעה וחצי (1:30)

500 – 700 ש”ח

טיפול באקנה

בסביבות ה – 50 דקות

400 ש”ח

טיפול פנים קלאסי (ללא מכשור)

בסביבות ה – 50 דקות

400 – 500 ש”ח

טיפולי פילינג

בין 45 דקות לשעה וחצי (1:15)

400 – 600 ש”ח

טיפול אנטי אייג’ינג

רכישת המוצרים מהקליניקה אינה חובה יחד עם זאת בשביל לקבל את התוצאה המקסימלית תצטרכו לתחזק את עור הפנים גם כשאתם לא בטיפול אצל הקוסמטיקאית.

יכול לנוע מ – 100 ש”ח ועד ל – 350 ש”ח

מחירי הקרמים להמשך טיפול בבית

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא
נגישות