רוצה להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת עוד היום בחינם? השאיר/י פרטים בקליק »»

פיגמנטציה בחזה

שתפו אותנו ב – WhatsApp:

נכתב ע"י מגזין פיישל אונליין
נכתב ע"י מגזין פיישל אונליין

מגזין פיישל אונליין מספק את המידע השלם על טיפולי פנים, טיפול במגוון בעיות עור נפוצות ועוד. בנוסף במגזין ניתן להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת ללא עלות דרך השארת פרטים באתר. לייעוץ ללא עלות

תוכן עניינים
פיגמנטציה בחזה
מבצע מגזין פיישל אונליין

קבעתם תור לקוסמטיקאית דרך מגזין פיישל אונליין? מגיע לכם 15% הנחה על הטיפול הראשון אצל הקוסמטיקאיות של מגזין פיישל אונליין.

השאירו פרטים עוד היום דרך טפסי הצור קשר באתר

מהי פיגמנטציה בחזה?

פיגמנטציה בחזה מתייחסת לשינוי צבע העור באזור, בדרך כלל היא נראית בצורה של כתמים או נמשים ומאובחנת כמצב עור לא אידיאלי. זה יכול להתבטא ככתמים כהים, גוון עור לא אחיד או כתמים של שינוי צבע. פיגמנטציה יכולה להיגרם ממגוון גורמים, כולל שינויים הורמונליים, הריון וחשיפה מרובה לשמש.

טיפולים לפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה כולל הסרת פיגמנטציה בלייזר, פילינג ומיקרו-דרמה. בטיפולים אלו מתבצעת הסרה של השכבות העליונות של העור בהם נמצא הפיגמנט וחושף את העור הבריא והאחיד יותר שנמצא מתחת.

תכשירים עבור פיגמנטציה בחזה

מה צריך לדעת לפני שעוברים טיפול בפיגמנטציה בחזה

לפני שעוברים טיפול פיגמנטציה, חשוב לקחת בחשבון את הסיכונים הפוטנציאליים ואת תופעות הלוואי. לדוגמה, הסרת פיגמנטציה בלייזר בפנים עלולה לגרום לאדמומיות, נפיחות ותופעות לוואי נוספות.

כאשר מדובר בפיגמנטציה של החזה, קיימות מספר אפשרויות קוסמטיות זמינות לטיפול.

  • אחת האפשרויות הפופולריות היא הסרת פיגמנטציה בלייזר. טיפול זה משתמש בלייזר כדי למקד ולפרק את התאים הפיגמנטים שבעור. התוצאה היא אזור חזה בעל גוון אחיד יותר וצעיר למראה. עם זאת, חשוב לציין שטיפול בלייזר עלול לגרום לכאב ואדמומיות לרוב שתעבור אחרי מספר ימים.
  • פילינג לעומת זאת, היא אפשרות נוספת לטיפול בפיגמנטציה בחזה. טיפול זה כולל מריחת תמיסה של חומצות מותאמות לטיפול על העור, הגורמת להתקלפות השכבות העליונות של העור בו נמצא הפיגמנט. העור החדש שנחשף בדרך כלל חלק ואחיד יותר. עם זאת חשוב לדעת שפילינג עלול לגרום לאדמומיות, רגישות וקילופים במשך מספר ימים לאחר הטיפול.
  • מיקרו דרמה הוא טיפול קוסמטי נוסף לפיגמנטציה בחזה. בטיפול זה משתמשים בעט מיוחדת בעלת קצה יהלום כדי להסיר בעדינות את השכבה העליונה של העור בו קיים הפיגמנט. התוצאה היא אזור חזה בהיר ואחיד יותר. עם זאת, שיטת הטיפול מיקרו דרמה, יכולה לגרום לאדמומיות ורגישות במשך כמה ימים לאחר הטיפול.

בעוד שטיפולים קוסמטיים אלו יכולים להיות יעילים בטיפול בפיגמנטציה של החזה, חשוב לזכור שכולם מגיעים עם סיכונים ותופעות לוואי פוטנציאליים. חשוב לקיים את המחקר המעמיק ולהתייעץ עם קוסמטיקאית מקצועית, מומחית לטיפול בפיגמנטציה לפני כל טיפול.

בנוסף, חשוב לציין שכתמי פיגמנטציה בהריון ופיגמנטציה אחרי לידה עשויים להיגרם משינויים הורמונליים, ועשויים לדרוש דרך טיפול שונה, לרוב לא מבצעים טיפולים אלו במהלך הריון וחצי שנה לאחר הלידה מכיוון שהגוף עדיין לא מאוזן הורמונלית ולכן הפיגמנטציה עשויה להמשיך ולהתקיים למרות הטיפולים.

לסיכום

פיגמנטציה בחזה היא בעיה שכיחה שניתן לטפל בה בטיפולים קוסמטיים שונים כמו הסרת פיגמנטציה בלייזר, פילינג ומיקרו דרמה. טיפולים אלו יכולים להסיר ביעילות את השכבות העליונות של העור הפיגמנטי ולהציג אזור חזה בגוון אחיד, רענן וצעיר יותר.

יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את הסיכונים הפוטנציאליים ואת תופעות הלוואי הכרוכות בכל תהליך טיפול פנים וחזה וכמובן שחשוב להתייעץ עם קוסמטיקאית מקצועית מומחית לטיפול בפיגמנטציה וחידוש עור לפני כל טיפול, במיוחד כשמדובר בכתמי פיגמנטציה בעקבות הריון ופיגמנטציה לאחר לידה, שכן אלו עלולים להיגרם משינויים הורמונליים ועשויים לדרוש גישה שונה לטיפול וזמן טיפול אידיאלי לקבלת תוצאות רצויות.

רוצים להתייעץ או לקבוע טיפול אצל קוסמטיקאית מוסמכת? אתם מוזמנים להשאיר אצלנו פרטים באתר וקוסמטיקאית מקצועית תחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מחירון טיפולי פנים של מגזין פיישל

יש לקחת את המחירים בערבון מוגבל מכיוון שרק לאחר האבחון הקוסמטיקאית תוכל לדעת מה הטיפול המתאים ביותר לאותו מקרה. המחירים אינם כוללים את התכשירים הנלווים להמשך טיפול בבית.

  • המחירים נקבעו ע”י סקר קצר שביצענו בין כמה וכמה קוסמטיקאיות בתחום.
  • עדכני לשנת 2023 – 2024

לייעוץ ללא עלות השאירו את הפרטים

כמה זמן נמשך הטיפול?

מחירי הטיפול בממוצע

סוגי הטיפולים הנפוצים

בין 45 דקות לשעה (1:00)

400 – 650 ש”ח

טיפולי פנים לנשים

בין 30 דקות לשעה (1:00)

400 – 450 ש”ח

טיפולי פנים לגברים

בין 45 דקות לשעה וחצי (1:30)

400 – 520 ש”ח

טיפולי פנים למתבגרים (עד גיל 17)

בין שעה (1:00) לשעה וחצי (1:30)

500 –  750 ש”ח

טיפול בפיגמנטציה

בין שעה 1:00 לשעה וחצי (1:30)

500 – 700 ש”ח

טיפול בצלקות אקנה (טיפולי מכשור)

בין שעה (1:00) לשעה וחצי (1:30)

500 – 700 ש”ח

טיפול באקנה

בסביבות ה – 50 דקות

400 ש”ח

טיפול פנים קלאסי (ללא מכשור)

בסביבות ה – 50 דקות

400 – 500 ש”ח

טיפולי פילינג

בין 45 דקות לשעה וחצי (1:15)

400 – 600 ש”ח

טיפול אנטי אייג’ינג

רכישת המוצרים מהקליניקה אינה חובה יחד עם זאת בשביל לקבל את התוצאה המקסימלית תצטרכו לתחזק את עור הפנים גם כשאתם לא בטיפול אצל הקוסמטיקאית.

יכול לנוע מ – 100 ש”ח ועד ל – 350 ש”ח

מחירי הקרמים להמשך טיפול בבית

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא
נגישות